Świętokrzyska OIIB

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Start OFERTY PRACY Starszy Projektant Instalacji Teletechnicznych

Starszy Projektant Instalacji Teletechnicznych

"Jacobs jest międzynarodową firmą inżynierską świadczącą usługi w zakresie doradztwa technicznego, projektowania i zarządzania projektami inwestycyjnymi dla klientów z sektora publicznego i prywatnego. Jesteśmy obecni zarówno przy budowie obiektów przemysłowych i infrastruktury transportowej, jak i inwestycjach związanych z gospodarką wodną, ochroną przeciwpowodziową czy energetyką jądrową. Zatrudniamy ponad 50 000 pracowników na całym świecie.

W Krakowie znajduje się Globalne Centrum Projektowe, w którym zatrudniamy już ponad 1450 inżynierów oraz ponad 1100 specjalistów różnych branż ( Księgowość, IT, HR, Zakupy) w ramach Centrum Usług Wspólnych.

W związku z rozwojem działu elektrycznego poszukujemy inżynierów na wszystkich poziomach rozwoju zawodowego. Oferujemy pracę przy ciekawych projektach instalacji elektrycznych w jednym z obszarów:

  • projekty z zakresu elektromobilności (fabryki baterii dla wiodących producentów samochodów elektrycznych)
  • prestiżowe i unikatowe w skali świata projekty na rynkach Bliskiego Wschodu tj. Zjednoczonych Emiratów Arabskich, Arabii Saudyjskiej
  • projekty fabryk półprzewodników
  • projekty obiektów wodnych (oczyszczalnie ścieków, przepompownie, stacje uzdatniania wody)
  • linie kablowe i stacje elektroenergetyczne średniego i wysokiego napięcia
  • zabezpieczenia i analizy systemów elektroenergetycznych

Rozpocznij karierę w firmie, która inspiruje i zapewnia pracę, dzięki której możesz się rozwijać i odnosić sukcesy każdego dnia.

Zakres obowiązków:

  • Prowadzenie projektów teletechnicznych jako lider zespołu
  • Opracowywanie koncepcji projektowych, projektów budowlanych, wykonawczych dla globalnych klientów
  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej wraz z zespołem projektowym
  • Udział w opracowywaniu modelu 3D instalacji teletechnicznych w programie Revit
  • Zarządzanie zespołem projektowym
  • Koordynacja z innymi branżami oraz biurami
  • Uczestnictwo w przeglądach z klientem lub z innymi biurami
  • Zapewnianie wysokiej jakości projektów.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze godzin
  • Możliwość pracy w biurze lub w modelu hybrydowym
  • Elastyczne godziny pracy ( rozpoczynamy między 7:30-9:30)
  • „Krótkie piątki” (poniedziałek – czwartek 8.5h, piątek 6h)
  • Pracę w doświadczonym zespole projektowym, przy międzynarodowych/długoterminowych projektach w firmie obecnej we wszystkich obszarach infrastruktury
  • Współpracę z inżynierami z zagranicznych biur Jacobs
  • Możliwość uczestnictwa w inicjatywach związanych z innowacją i jej praktyczne wykorzystanie w automatyzacji i optymalizacji projektowania z użyciem różnych technologii, narzędzi oraz języków programowania
  • Członkostwo w sieciach społecznościowych Jacobs ( Women’s network, One World, PRISM, Careers Network, Collectively i innych) oraz udział w inicjatywach związanych z ich działalnością
  • Pakiet benefitów (pakiet medyczny LuxMed, dodatkowe ubezpieczenie na życie, dofinansowanie karty Multisport, system kafeteryjny My Benefit, opieka psychologiczna)
  • Wewnętrzne kursy j. angielskiego, polskiego, niemieckiego
  • Coroczny zwrot kosztów członkostwa w izbie inżynierów

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne w zakresie telekomunikacji, elektrotechniki lub pokrewne
  • Minimum 10 lat doświadczenia w projektowaniu instalacji teletechnicznych
  • Uprawnienia budowlane w zakresie projektowania instalacji telekomunikacyjnych lub elektrycznych
  • Znajomość obowiązujących norm i przepisów
  • Doświadczenie oraz praktyczna umiejętność wykorzystywania programów takich jak AutoCAD oraz narzędzi BIM a w szczególności programów Revit, Navisworks
  • Znajomość oprogramowania do wykonywania obliczeń
  • Umiejętność pracy w zespole, samodzielność oraz dobra organizacja czasu pracy
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Chęć dzielenia się wiedzą i doświadczeniem z mniej doświadczonymi pracownikami
  • Znajomość międzynarodowych standardów i norm projektowania będzie dodatkowym atutem.

Osoby zainteresowane proszę o kontakt:

Telefon:  + 48 12 225 63 48

ul. M. Konopnickiej 31 | 30-302 Kraków | Poland"