Świętokrzyska OIIB

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Start Szkolenia SPOTKANIE SEMINARYJNE KIEROWNIKÓW BUDÓW OBIEKTÓW KUBATUROWYCH I LINIOWYCH Z GEODETAMI. PRAWO BUDOWLANE A PRAWO GEODEZYJNE.

SPOTKANIE SEMINARYJNE KIEROWNIKÓW BUDÓW OBIEKTÓW KUBATUROWYCH I LINIOWYCH Z GEODETAMI. PRAWO BUDOWLANE A PRAWO GEODEZYJNE.

Email Drukuj PDF

 

Komisja Ustawicznego Doskonalenia Zawodowego

Świętokrzyskiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa

zaprasza na szkolenie:

SPOTKANIE SEMINARYJNE KIEROWNIKÓW BUDÓW OBIEKTÓW KUBATUROWYCH I OBIEKTÓW LINIOWYCH Z GEODETAMI WYKONUJĄCYMI OBSŁUGĘ GEODEZYJNĄ BUDÓW.
PRAWO BUDOWLANE A PRAWO GEODEZYJNE - PRAKTYCZNA ROLA I PROBLEMY GEODETÓW W ZWIĄZKU ZE STOSOWANIEM USTAWY PRAWO BUDOWLANE I PROCESEM INWESTYCYJNYM.


Program:
  1. Analiza aktów prawnych w zakresie obsługi geodezyjnej realizacji obiektów budowlanych. Prawo budowlane – Prawo geodezyjne.
  2. Problemy kierowników budów w zakresie obsługi geodezyjnej budownictwa
  3. Problemy geodetów przy realizacji obsługi geodezyjnej budów.
  4. Błędy merytoryczne przy składaniu odpowiedniej dokumentacji w Powiatowych Inspektoratach nadzoru budowlanego.
  5. Pokaz sprzętu geodezyjnego pomocnego przy wykonywaniu robót budowlanych.
  6. Wykład pracownika naukowego Politechniki Świętokrzyskiej – temat zostanie uszczegółowiony po analizie zapisów na szkolenie w zakresie budownictwa liniowego czy kubaturowego.

Wykładowca: mgr Michał Krasiński – radca prawny Powiatowego Inspektoratu Nadzoru Budowlanego

Kierownik szkolenia: mgr inż. Ryszard Piotrowski

Patronat nad szkoleniem obejmuje; Stowarzyszenie Geodetów Polskich.

Termin Miejsce Lista

UWAGA!!!

spotkanie przeniesione

na styczeń 2023 r.


Sala konferencyjna Biura Izby w Kielcach -
ul.Św.Leonarda 18

III PIĘTRO


Prosimy o kontakt z Izbą,
jeśli ktoś z Państwa zapisał się,
a nie będzie mógł uczestniczyć w szkoleniu.
Klauzula informacyjna dotycząca przetwarzania danych osobowych znajduje się na stronie internetowej Izby pod zakładką "RODO".

Lista zgłoszeń :

* Kliknięcie na nagłówki kolumn umożliwia sortowanie wyników

Ryszard Piotrowski SWK/BO/0204/06 30/09/2022
Małgorzata Sławińska SWK/BD/1367/01 04/10/2022
Ewa Skiba SWK/BO/1469/01 28/11/2022
Krzysztof Caputa SWK/BO/0192/17 29/11/2022
Bolesław Balcerek SWK/ 29/11/2022
Ryszard Kucmin SWK/IE/0328/01 29/11/2022
Eugeniusz Chrabąszcz SWK/BO/0070/01 29/11/2022
Mariusz Klimczak SWK/BO/0871/01 30/11/2022
Janusz Wielgus SWK/BO/0745/01 30/11/2022
Bożena Zuława SWK/BO/0701/03 30/11/2022
Wiesława Czech-Morawska SWK/IS/0092/01 30/11/2022
Wiktor Adach SWK/BO?2230/02 01/12/2022
Jan Cieśla FijałkowskiIE SWK/IE/0106/03 01/12/2022
Artur Chojnacki SWK/BO/1935/02 01/12/2022
Barbara kisiel SWK/BO/1434/01 01/12/2022
Regina Gromna SWK/BO/0454/03 02/12/2022
tomasz dlugosz SWK/bo/0221/05 02/12/2022
Jacek Jędrzejkiewicz SWK/IS/0239/03 02/12/2022
Andrzej Niciński SWK/BT/0380/04 04/12/2022
Beata Moskal SWK/0048/OWOK/04 05/12/2022
Mirosław Lenart SWK/IE/0292/05 05/12/2022
Sławomir Skrobisz SWK/IE/0029/07 05/12/2022
Paweł Krzysiek SWK/BO/0087/06 05/12/2022
Małgorzata Galas-Bąba SWK/0006/OWOK/08 06/12/2022
Agnieszka Pańtak SWK/0081/OWOK/05 06/12/2022
Razem : 25